10093.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
80 000 Ft
15
Gross Arnold (1929-2015): Búcsú a nyártól. Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, üvegezett keretben, lapszéli apró foltokkal, 13,5×25 cm