10109.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
95 000 Ft
Haraszty István (1934-2022): Kitüntetett kép, 2004. Vegyes technika, fém applikáció, rétegelt falemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 31,5×17