10094.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
36 000 Ft
93,26 EUR, 102,86 USD
Hincz Gyula (1904-1986): Női akt virággal. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lap alján apró szakadással. 28x20 cm / Gyula Hincz (1904-1986): Female nude with flowers. Ink on paper, signed, framed. With small tear on the bottom. 28x20 cm