10137.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
480 000 Ft
Keserü Ilona (1933-): Utókép 12. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/XV számozással, üvegezett fakeretben, 47x65 cm. / serigraphy on paper, signed, artist's proof EA XII/XV, framed.