10198.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
42 000 Ft
Kloton Péter (1927-1985): Ilona (fekvő női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a művész 1984-ben, a pécsi Ferenczy Teremben rendezett kiállításán, 24. számmal. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50×70 cm