10102.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
16 000 Ft
Sajdik Ferenc (1930-): Fiúk, megjött a pénzetek (karikatúra), 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent, Sajdik Ferenc autográf ajándékozási soraival. Kissé sérült. Kihajtható, különleges formátumú gyűjtői ritkaság! 30x75,5 cm.