10090.
39. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
60 000 Ft
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): A teremtés örömei III., 1993. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. I/V számozással. Üvegezett keretben. 89x64 cm / lithograph on paper, signed, artist"s proof, numbered E.A. I/V, framed