Fajó János (1937-2018): Csepp II., 1975. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/27). Próbanyomat P. Ny. jelzéssel. Lapméret: 70×55 cm. Gyűjtői ritkaság, korai próbanyomat a később nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! /Jan Fajó (1937-2018): Drop II., 1975. Serigraphy on paper, signed. Proof print, numbered: 15/27. Sheet size: 70×55 cm. Very rare collector's item!
Mengyán András (1945-): Elhajló 12 D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett és L 1/1 számozással a hátoldalán. Egyedi, gyűjtői darab! 50x40 cm. Plexiüvegezett keretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed and numbered (L 1/1) on the reverse. Framed. 50x40 cm
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 46x34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed
Wolsky András (1969-): Rendetlen rend triptichon (2012). Giclée nyomat, papír, számozott (9/20). Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 15,5x58 cm. / giclée print on paper. Signed, numbered (9/20). With autograph description on the reverse. Framed. 15,5x58 cm
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett a hátoldalán: Csiky 67 okt.. 29x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, signed on the reverse, framed
Benedek Barna (1973-): Dimenziók, 2016. Akril, karton, papírra kasírozva, jelzett. K 1/1 számozással. Egyedi, gyűjtői darab! 20x20 cm / Benedek Barna (1973-): Dimensions, 2016. Acrylic, cardboard, mounted on paper, signed. Numbered: K 1/1. 20x20 cm
Nádler István (1938-): Hét utolsó szó, 2016. Akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 50x40 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / acrylic on paper, signed lower right. Numbered: K 1/1. Framed. 50x40 cm