Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hommage á Matisse. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 29x22 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
Pintér András Ferenc (1980-): Walk the Line II. Vegyes technika, fa, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2014/ 100×130 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Walk the Line II. Mixed technique on wood, signed on the reverse. 100×130 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM ...
Seres László (1945-): Impresszió. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével. Fém keretben. 67x87 cm / oil on canvas, signed lower right, with the artist's label on the reverse, framed
Urbán György (1936-2011): Etűd. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalon autográf felirattal, 60×81 cm. / oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Rétegződés, 1966. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 966. Hátoldalán R 66/48 életmű katalógusszámmal. 60×85 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with oeuvre catalogue no. R 66/48 on the reverse, framed