Emmerling Adolf tűzijáték, lampion, fáklya és zászlógyára. Budapest, Gróf Károlyi utca 26. reklám. Magyar Litográfia szecessziós művész képeslap / Hungarian firework, torches and flag workshop's advertisement. Art Nouveau, litho s: Lövinger (EK)
Fried Zsigmond és fia műesztergályos kávéházi és vendéglői berendezések üzletének reklámja. Budapest, Király utca 39. - biliárdasztal / Hungarian turner's advertisement, pool table (r)
1898 (Vorläufer) Jubiläums Ausstellung Wien 1848-1898. Philipp & Kramer 21. Art Nouveau / 50. Bécsi jubileumi kiállítás reklámja / 50th Viennese Jubilee Expo (EB)
A legfinomabb Vénus étolaj. Kohn Adolf és Társa Olajművek rt. kiadása. Esperanto reklám a hátoldalon - Faragó Béla / Hungarian cooking oil advertisement, litho s: Kandel (EK)
Péti Só minden talajra és minden mezőgazdasági növénynek! Péti Nitrogén Műtrágyagyár rt. reklám, hátoldalon árlista / Hungarian Fertilizer factory advertisement, price list on the backside s: Gebhardt