Tiszaborkút, Kvaszi, Kvasy; Rosenthál féle fürdőtelep és nyaraló, só és vasas fürdő, Port-Artur villa. Három részes kinyitható panorámalap / spa. 3-tiled folding panoramacard (hajtásnál szakadt / bent til broken, torn)
1933 Tiszaújlak, Vulok, Vilok, Vylok; Árvíz pusztításai: Templom utcai romok, heti vásár, faúsztatás a város közepén Friedmann Áron fatelepével és cementgyárával, Ilosvai utca összedőlt házakkal - 7 db eredeti nagyon ritka fotó feliratozva, Amsel Izrael órás, ékszerész, látszerész és fényképész felvételei / flood and its destruction on the streets - 7 original rare photos
1909 Ungvár, Uzshorod, Uzhorod; Fő utca, mezei Gyula liszt, só és rizs kereskedő üzlete. Székely és Illés kiadása, Szecessziós magyar zászlós montázs / street, shops. Art Nouveau, Hungarian flag, litho (r)