12 000 Ft
Krúdy Gyula-Pálmai Henrik: Starttól a célig. Bp., 1922., Légrády, 200 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. A borító Földes Imre (1881-1948) munkája. A magyarországi lóverseny magyarországi történetét bemutató sporttörténeti munka. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal. Ritka!