10 000 Ft
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Regény. Uj lenyomat. (Harmadik kiadás.); James György: Robin Hood. 1-2. rész. Angol regény. Fordította: Petőfi Sándor. Második kiadás.; Pest, 1873, Ráth Mór, 106; 2+195;230 p. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval.