15362.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
12 000 Ft
Edgar Allan Poe: Der Goldkäfer und andere Novellen. [The Gold Bug and Other Tales. / Az aranybogár és más elbeszélések.] Übersetzt von Gisela Etzel. Mit 14 Bildbeigaben von Alfred Kubin. München-Lepzig, 1910, Georg Müller (Buchdruckerei M. Müller & Sohn), 171+(5) p. Oldalszámozáson belül Alfred Kubin (1877-1959) 14 egészoldalas illusztrációjával. Német nyelven. Kiadói aranyozott félpergamen-kötésben, a borítón néhány kis sérüléssel, kopásnyomokkal, kissé sérült lapszélekkel. Megjelent 1000 példányban, számozott (972./1000) példány.