12 000 Ft
35
Kohn Sámuel: A szombatosok. Történetük, dogmatikájuk és irodalmuk. Különös tekintettel Péchi Simon főkanczellár életére és munkáira. Bp., 1889., Athenaeum, XVI+377 p. Korabeli szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé laza kötéssel, a címlapon, a szennylapokon és néhány lap szélén kis szakadásokkal.