Koch, Ludwig Skizzen vom Isonzo: 124 Darstellungen.
Wien, 1916. L. W. Siedel. 124 katonai és front rajz. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben. minimális sérüléssel / With minimal damage on the full linen binding