Magyar vasúti szaknaptár. 1911. Közlekedési almanach és sematizmus. Hetedik évfolyam. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp., 1911., Wodianer F. és Fiai-ny., XXXII+2+144 p.+3 t.; 640 p.+ 1 t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, ceruzás aláhúzásokkal, de alapvetően jó állapotban. Ritka!
Ferdinand Leitenberger: Das freiwillige Pompiers-Corps; oder, Anleitung wie in jeder Provinzial-Stadt oder in jedem grössern Dorfe mit unbeträchtlichen Auslagen eine Feuerwehr oder Feuer-Lebensrettungs-Löschanstalt gegründet werden kann bereits ausgeführt zu Reichstadt in Böhmen. Prag, 1855. Friedrih Ehrlich. 64 p + 2 kihajtható t. Szélén gyűrődéssel. Ferdinand Leitenberger a tűzoltóság elterjeszt...
Bessenyey József: A fényképek előállítása. Kézikönyv a fényképészet kezdő műkedvelői számára. Székesfehérvár, 1889. Számmer Imre. 72p. Fűzve, modern vászonkötésben, az eredeti papírborító felhasználásával