15267.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
A Magyarhoni Földtani Társulat munkálatai. V. köt. Szerk.: Hantken Miksa. Pest, 1870, Légrády-ny., (2)+231+(3) p. + 4 t. (kihajtható mellékletek). Magyar és német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve.