15262.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
30 000 Ft
Hunczovsky, Johann Nepomuk: Anweisung zu chirurgischen Operationen. Für seine Vorlesungen bestimmt. Zweyte vermehrte Auflage. Wien, 1787., Rudolph Graffer und Co, XXVI+340 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.