12 000 Ft
Napoleon császár élete és az 1792-ki franczia forradalom rövid vázlata I-II. köt. Pest, 1850, Heckenast Gusztáv, 8+480 p., 4+419 p. Első magyar nyelvű kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a II. kötet címlapja kijár.