12 000 Ft
Vaszary Kolos: I. Ulászló magyar király esküszegése és a várnai veszedelem. Győr, 1884, özv. Sauervein Gézáné, (2)+204 p. Korabeli dombornyomott egészvászon-kötésben, díszes, aranyozott gerinccel, aranyozott lapélekkel, a gerincen kisebb kopásnyomokkal, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban, tulajdonosi bélyegzővel.