15013.
39. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
A magyar korona országainak helységnévtára, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Bank kerületeinek területi beosztására. Összeáll.: Fogolyán Sándor. / Ortslexikon der Länder der Ungarische Krone unter Berücksichtigung der territorialen Einleitung der Kreditbezirke der Oesterreichisch-Ungarischen Bank. Zusammengestellt von Alexander Fogolyán. Kolozsvár, 1903., Gombos Ferenc, 4+535 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza kötéssel, a címlapon kis szakadásokkal. Ritka!