Biblia, dat is de gantsche H. Schrifture vervattende alle de canonyke boeken des Ouden en des Nieuwen Testaments ... Amsterdam, 1753, Jan Roman en Jan Meerlaan. Egészoldalas fametszetű illusztrációkkal. + hozzákötve: Het boek der Psalmen, nevens de gezangen... Amsterdam, 1776. Bouwer. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben / In full leather binding
[Kazy Ferenc (1695-1759)]: Concilium decem-virorum Hungariae in liberis Suadae campis celebratum. Honori perillustrium, reverendorum, praenobilium, nobilium, ac eruditorum dd. aa. ll. et philosophiae neo-magistrorum, cum in alma aArchi-episcopali universuitate s. j. Tyrnaviensi per R. P. Joannem Kornelli, ... Tyrnav. [Nagyszombat], 1732., Typ. Acedem. per Friedric. Gall., 4+142+1 p. Latin nyelven....
Schütz Antal: Dogmatika. A katolikus hitigazságok rendszere. I-II. kötet (teljes) DEDIKÁLT példány. Második bővített kiadás. Budapest, 1937. Szent István-Társulat XX, 651 p.; VI, 735 p. Díszesen aranyozott gerincű, álbordás félbőr kötésben. A gerincen kisebb kopásokkal
Nyári Sándor: A czenstochowai Pálos-kolostor és magyar műemlékei./Nyári, Alexander: Le Couvent des Ermites de St. Paul a Czenstochowa et Ses Monuments d'art Hongrois. Bp., 1901., Athenaeum, 6+83 p. +29 (fekete-fehér képtáblák) t. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, az elülső borító belsején címkenyommal.
Konek Sándor: Egyházjog kivonatban különös tisztelettel hazánk egyházi viszonyaira. Dr. - - egyetemi jogtanár 1860/61-k tanévi előadásai után. Pest,1861,Händelmayer Könyomdájaban, 4+XVI+563 p. Korabeli félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel, egy-két kissé foxing foltos lappal.
Albach, J. S.: Heilige Anklänge. Gebete für katholische Christen von - -. Sechzehnte nach der vermehrten achten unveränderte Originalauflage. Pest, 1861., Gustav Heckenast, 1 (hártyapapírral védett acélmetszetű címkép) t. + 1 (acélmetszetű díszcímlap) t. +474 p.+4 (hártyapapírral védett acélmetszet) t. Korabeli díszes egészbőr-kötés, vaknyomásos kötéstáblákkal, a könyvön díszes ezüst veretekkel és...
Zalka János Magyarország prímásának arany-áldozata 1859. november 6-kán. Pest, 1859. Emich Gusztáv. 1 t. (címképen az esztergomi bazilika kőnyomatú látképe) + [8] + 108 p. + 7 t. (kőnyomat). Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, lapok enyhén foltosak.
[György János]: Ismeretlen evangélium. A kereszténység kitagadott Krisztusának hamisítatlan életéről és haláláról. Arad, 1914, Zlinszky István és Társa, 119+1 p. Átkötött félvászon-kötésben. Ritka!