1959 Magyar labdarúgók által aláírt képeslap Moszkváól, több válogatott játékossal Várhidi, Grozdics, Faragó, Borsányi, stb / Autograph signed postcard of the Hungarian football players from Moscow
Sir Christopher Lee (1922-2015) brit színész aláírása egy őt ábrázoló werkfotón, a Return from Witch Mountain c. film werkfotóján, valamint a film további4 db werkfotója, 20,5x25 cm / Autograph signature of Sir Christopher Lee (1922-2015) British actor on the photo of the 'Return from Witch Mountain movie'. With 4 other photos of the movie, 20.5x25 cm
5 db levelezőlap a bélyegek vagy a levelezőlap tervező grafikusok aláírásával: Kass János, Dargay Attila, Wiederkomm Emil, Varga Pál, Kékesi László, stb. / Autograph signed postal stationery with the signatures of the graphicans
Patrick Macnee (1922-2015) színész saját kezű aláírása egy őt ábrázoló fotón, 25x20 cm Patrick Macnee (1922-2015) színész. A legismertebb szerepe, John Steed a Bosszúállók (The Avengers) c. 1960-as években futott sorozat elegáns, brit kémjének alakítása. / Autograph signed photo of Patrick Macnee British actor, best known for his role as secret agent John Steed in the British television series ...
1935 Áldor Dezső csoportképe, színészekkel. Nagy méretű csoportkép aláírásokkal: Dajka Margit, Latabár Kálmán, Fejes Teri, stb. Szignált. ROssz állapotban, hiányos karton. 39x30 cm
1939 Wilhelm Backhaus (1884-1969) világhírű német zongoraművész fotója (Fayer Wien) és saját kezű dedikálása aláírásával, korabeli keretben, 1,5×8,5 cm / Photo and autograph signature of Wilhelm Backhaus German pianist, in glazed frame
cca 2008 "Gratulálunk az A csoporthoz a jégkorong válogatottnak. Köszönjük fiúk a csodát!" feliratú póló, a hátoldalon a Jégkorong válogatott tagjainak aláírásaival.