1959 Magyar labdarúgók által aláírt képeslap Moszkváól, több válogatott játékossal Várhidi, Grozdics, Faragó, Borsányi, stb / Autograph signed postcard of the Hungarian football players from Moscow
Sir Christopher Lee (1922-2015) brit színész aláírása egy őt ábrázoló werkfotón, a Return from Witch Mountain c. film werkfotóján, valamint a film további4 db werkfotója, 20,5x25 cm /
Autograph signature of Sir Christopher Lee (1922-2015) British actor on the photo of the 'Return from Witch Mountain movie'. With 4 other photos of the movie, 20.5x25 cm
5 db levelezőlap a bélyegek vagy a levelezőlap tervező grafikusok aláírásával: Kass János, Dargay Attila, Wiederkomm Emil, Varga Pál, Kékesi László, stb. / Autograph signed postal stationery with the signatures of the graphicans
Patrick Macnee (1922-2015) színész saját kezű aláírása egy őt ábrázoló fotón, 25x20 cm
Patrick Macnee (1922-2015) színész. A legismertebb szerepe, John Steed a Bosszúállók (The Avengers) c. 1960-as években futott sorozat elegáns, brit kémjének alakítása. /
Autograph signed photo of Patrick Macnee British actor, best known for his role as secret agent John Steed in the British television series "The Avengers" (1961-1969)
1935 Áldor Dezső csoportképe, színészekkel. Nagy méretű csoportkép aláírásokkal: Dajka Margit, Latabár Kálmán, Fejes Teri, stb. Szignált. ROssz állapotban, hiányos karton. 39x30 cm
1939 Wilhelm Backhaus (1884-1969) világhírű német zongoraművész fotója (Fayer Wien) és saját kezű dedikálása aláírásával, korabeli keretben, 1,5×8,5 cm / Photo and autograph signature of Wilhelm Backhaus German pianist, in glazed frame
cca 2008 "Gratulálunk az A csoporthoz a jégkorong válogatottnak. Köszönjük fiúk a csodát!" feliratú póló, a hátoldalon a Jégkorong válogatott tagjainak aláírásaival.