1933 Cardo Faipar és Bútor Kereskedelmi Rt. győri gyárának exportja Angliába, 1933. április 1.-től 1934. júl. 31-ig. 10 fotót tartalmazó fotó prospektus album, benne egy beragasztott lapon Szauter Ferenc (1873-1938) győri polgármester aláírásával. Kopott, haránt-alakú félvászon fotómappában.