11751.
39. Lezárult nagyaukció
Fotó
7 000 Ft
ca 1910 Horthy István (1903-1941) gyerekkként kis barátjával, színezett fotó, jelzés nélkül, karton hátlapon feliratozva. Hátlap másik fele egy Stetka Gy. szignóval ellátott olaj vázlat. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 16,5×22,5 cm