ca 1910 Horthy István (1903-1941) gyerekkként kis barátjával, színezett fotó, jelzés nélkül, karton hátlapon feliratozva. Hátlap másik fele egy Stetka Gy. szignóval ellátott olaj vázlat. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben, 16,5×22,5 cm
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) szobrászművész munka közben a műtermében. Vintage fotó, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Bal felső sarkában kissé sérült. 39,5x29,5 cm
Nyáregyházi báró Nyáry arisztokrata család 12, többségében neves férfi tagjáról készült tabló fotó. Többek közt Nyáry Pál (1805-1871) az 1848-as forradalom politikusa; Nyáry Albert (1828-1886) a márciusi ifjak egyike, történész, levéltáros, heraldikus; Nyáry Jenő (1836-1914) ősrégész, barlangkutató, császári és királyi kamarás; Nyáry Béla (1845-1900) császári és királyi kamarás, országgyűlési képv...
cca 1890-1900 Üchtritz-Amade Emil és Dominika barokk öltözékben, hidegpecséttel jelzett fotó Kossak József cs. és kir. udvari fényképész aradi műterméből, korabeli kartonra kasírozva, kitámasztható asztali fa képkeretben, 19,5x11 cm (külső méret: 29x21 cm)
Wenckheim Henriette grófnő (,,Hetta", 1919-1985) két egyenruhás katona társaságában a lóversenypályán a Király-díjon, hátoldalán feliratozott vintage fotó 1941. május datálással, pecséttel jelzett (Veres Fotó-optika Bp., Vörösmarty tér 6.), 18x24 cm
Nyáregyházi báró Nyáry Albert (1871-1933) festőművész, író, történész, régész és néprajzkutató és báró Nyáry Gyula (1880-1956), feltehetően a család többi beazonosítandó tagja társaságában, 1920 körül. Fotó, kartonra ragasztva, Üvegezett fakeretben. 21×14 cm.