cca 1910-1920 Férfi díszmagyarban, szablyával, nagyméretű, hidegpecséttel jelzett fotó, Knebel Jenő cs. és kir. udvari fényképész szombathelyi műterméből, hátoldala sérült, 23x17 cm
1909 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, évszámozva, 21x12,8 cm
1904 Budapest, Strelisky Sándor (1851-1922) császári és magyar királyi udvari fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, évszámozva, 12,8x21 cm
cca 1982 Jancsó Miklós: ,,Omega, Omega ..." című magyar filmjének jelenetei és szereplői, 5 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, idegennyelvű felirattal, amelyek külföldi filmforgalmazók részére készültek promóciós célra, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 13x18 cm
Eltérő időben készült magyar filmek egy-egy jelenete, 13 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, idegennyelvű felirattal, amelyek külföldi filmforgalmazók részére készültek promóciós célra, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 13x18 cm
cca 1984 ,,István a király" című magyar film jelenetei és szereplői (köztük Vikidál Gyula, Deák Bill Gyula, Nagy Feró), 11 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, idegennyelvű felirattal, amelyek külföldi filmforgalmazók részére készültek promóciós célra, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 13x18 cm
cca 1968 Kovács Kati jelenetei a ,,Fejlövés" című magyar filmben, 7 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, idegennyelvű felirattal, amelyek külföldi filmforgalmazók részére készültek promóciós célra, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 13x18 cm
cca 1985 ,,Falfúró" című magyar film jelenetei és szereplői, 8 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, idegennyelvű felirattal, amelyek külföldi filmforgalmazók részére készültek promóciós célra, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 13x18 cm