1916 Paci az állatkertben, korai magyar burleszkfilm forgatásakor készített 28 db különböző méretű fotó albumban, feliratozva, Pázmán Ferenc (1873-1965) színész (beceneve: Paci) főszereplésével és rendezésében, hozzátartozik egy fényképes filmismertető, jó állapotban
1968 A BHÉV vontatott teher- és üzemi járműveinek adat és képgyűjteménye. 137 fénykép az önálló BHÉV vonat és hév kocsik részletes műszaki adataival, funkció szerinti csoportosításban. Műbőr kötésű mappában. 38x24 cm / Collection of the railway coaches and wagons of the Budapest Local Railways Company. 137 photos and detailed technical information.
cca 1900 Közlekedés, vasút, gépgyártás témában. Kb 60 db régi diapozitív, üveg dia a XX. sz. elejéről Uránia kiadáshoz hasonló. Mind feliratozott, fa dobozban. / Glass phooto slides about transportation, railways
Nagy vegyes werkfotó/filmfotó gyűjtemény, nagyrészt a 1990-es évekből, kb. 200 db fotó különféle méretben, de közte propektusok, nyomtatványok, szinapszisok, ismertetők, kritikák...stb.
1933 Cardo Faipar és Bútor Kereskedelmi Rt. győri gyárának exportja Angliába, 1933. április 1.-től 1934. júl. 31-ig. 10 fotót tartalmazó fotó prospektus album, benne egy beragasztott lapon Szauter Ferenc (1873-1938) győri polgármester aláírásával. Kopott, haránt-alakú félvászon fotómappában.
cca 1920-1940 A pilisi báró nyáregyházi Nyáry-család fotó dia hagyatéka, 4 dobozban, nagyrészt színesek, vegyes témákkal, 3x4 cm és 5x5 cm közötti méretben
cca 1900 Országos Nőképző-Egyesület Veres Pálné Leányiskolájának Tanítóképezdei csoportjának tablófotója, Erdélyi (Mór) cs. és kir. udvari fényképész budapesti műterméből, fotó kartonon, körbevágott, a hátoldalon a csoporttagok aláírásaival.