cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Gyermek a Duna partján), 12,5x17,2 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Budapest, Nemes Lord Kávéház, ez a szerző 132. számú felvétele), 6x8,3 cm
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott, datált és sorszámozott vintage fotó (János-hegy, ez a szerző 76. sz. felvétele), 6,2x8,5 cm
1938 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott vintage fotó (Vizisikló), kis barna foltokkal, 11,4x16,3 cm
cca 1948 Szlovák pár, Botta Ferenc (1919-1968) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 1 db feliratozott vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24,2x18,2 cm
cca 1938 Danassy Károly (1904-1996) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db későbbi nagyítás (cca 1978), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron (vasúti híd, dupla expozícióval), 17x21,7 cm