cca 1890-95 Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, műkritikus, író és felesége, Hermann Leontin, Rómeó és Júlia szerű szerelmes pózban, vintage keményhátú fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 16x11 cm
cca 1926 Vitéz Kaszala Károly pilóta, motorversenyző próbaúton egy Citroen Kégresse féllánctalpas személyautóval Budapesten, a Gellért-hegy környékén, fotó, egyik sarkán törésnyom, 9×14 cm
1932 Bóna Kovács Károly (1897-1970) szobrászművész műtermében, Dr. Förster Kálmán (1885-1971) Salgótarján polgármesterének szobrát készíti, felületi sérüléssel, 8,5×13,5 cm
1910 Sümegi Vilmos (1864-1938) országgyűlési képviselő, újságíró díszmagyaroros portréja, 2 fotólap, az egyiken saját kezű DEDIKÁCIÓJÁVAL, dátumozva (1910. jun. 3.), az egyik sarkán kis hiánnyal, 13x8 cm
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (1805-1871), a reformkor és az 1848-as forradalom politikusa, Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye alispánja, képviselő, az Országos Honvédelmi Bizottmány tagja. Vintage fotó, Barabás és Fájth pesti műterméből, körbevágva, kissé foltos. 8,5x6 cm
Adelina Patti (1843-1919) világhírű olasz operaénekesnő fiatalkori portréja, 1860-65 körül, hátoldalán névvel feliratozott keményhátú fotó Ch. Reutlinger párizsi műterméből, 10,5x6 cm / Portrait of world famous Italian opera singer Adelina Patti (1843-1919), around 1860-65, vintage visit card photo from the studio of Ch. Reutlinger, with description on the reverse, Paris, 10,5x6 cm
cca 1946 "Jékei László a köztársasági hivatal vezetője, miniszter fogadja a magyar határon Károlyi Mihályt és feleségét a Köztársasági elnök Tildy Zoltán nevében." Bp., Schenk Fotó, Magyar Központi Híradó Rt., a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, 11x17 cm