12142.
39. Lezárult nagyaukció
Militária
20 000 Ft
cca 1918 Tata, kerékpáros csendőr, Ladányi E. fényképész (Tata, Tóváros) felvétele, keményhátú kabinetfotó, hátoldalán pecséttel jelzett, kis sérülésekkel, foltokkal, 16,5x10,5 cm