Einleitung an die taktische Studienreise 1900. (Hadgyakorlati emlék album 73 eredeti fényképpel osztrák területeken, részletes, leíró tartalomjegyzékkel) / Military excercise commemorative album with 73 photos on Austrian ground. 42x30 cm
Habsburg-Lotaringiai Rainer Ferdinánd, az ifjabb Rainer (1827-1913) főherceg, altábornagy, az aranygyapjas rend tagjának aláírt fényképe, a fotón számos kitüntetéssel, közte az aranygyapjas renddel, a képkereten: "1895-1898 1902-1906" dátummal, keményhátú fotó aranyozott bőrképkeretben, foltos, a képkeret kopott, fotó: 22x16 cm, keret: 31x25 cm/ Archduke Rainer of Austria Field (1827-1913) field ...
cca 1904 Ludovikás katonák keményhátú kabinetfotója (17x11 cm), 1942 Ludovikás tisztek találkozója. Feliratozott fotó ugyanazokról a tisztekről 17x24 cm
1912 A díszszázad felvonulása a bécsújhelyi (Wiener Neustadt) katonai akadémia udvarán Ferenc József szobrának avatásakor, hátoldalon feliratozott fotó, szép állapotban, 9×14 cm
1912 Az egykori bécsújhelyi (Wiener Neustadt) kadétok gyülekezete, istentiszteletre az akadémia udvarán, hátoldalon feliratozott fotó, szép állapotban, 9×11,5 cm
cca 1914-1918 Az osztrák-magyar cs. és kir. hadsereg által használt Škoda 30.5 cm Mörser M.11 típusú mozsár, nagyméretű, eredeti I. világháborús fotó, kartonra ragasztva, 38x29 cm / The Škoda 30.5 cm Mörser M.11 howitzer, used by the Austro-Hungarian Army (K.u.K. Armee), large-size original WWI photo