1908 Niczkyfalva (Nitzkifalva / Nitchidorf / Nitzkydorf, eredetileg Kutas) hegyközség Birtok-könyvecske. Temesvár, Csendes Lipót-ny., 29+(3)+26+(1) p. Magyar és német nyelvű. Tűzött félvászon-kötésben, megkímélt állapotban (a gerincen néhány kis sérülés), kitöltetlen.