1936 Pál György (1906-1986): Szücs és Márkus divatértesítője, Budapest IV., Petőfi Sándor ucca 18. Art deco reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 24,5x18,5 cm
Thomé art deco, szív alakú csokoládé reklámos, illusztrált termékcsomagolás és annak ceruzával rajzolt terve, 1930 körül. Termékcsomagolás kartonra kasírozva, kissé sérült. Terv: Ceruza, papír, vágott, kissé sérült Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. 18x18 cm és 28,5x13,5
Floris pastilles de chocolat, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás vázlat (terv), 1928. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Galambos Margit grafikája, karton bal felső sarkában autográf feliratával és datálásával ("Vázlat 1928 X"). Hártyapapírral védve. 14x20 cm
Thomé bonbons de chocolat, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Tempera, ceruza, papír.Kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Karton sérült, mű ép. 10,5x15,5 és 2x20,5 cm