Reklám

Tételek száma: 90

cca 1910 Kugler Henrik Gerbeaud bonbonos doboz, alumínium, papír borítással, szecessziós, szép állapotban, d: 7,5 cm
12008.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
13

cca 1915 Fa névjegykártyatartó Szénásy Béla budapesti papírkereskedő fém plakettjével a tetején, szép állapotban, 7×13×2,5 cm
12009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

cca 1930 Meinl Gyula Rt. Csokoládé és Bonbongyár Budapest bonbonos doboz art deco mintával, szép állapotban, 18×14×5 cm
12010.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71
18

"Hirmann Ferencz Fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tábla, 20×11 cm / Art Nouveau decorative metal sign
12011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1936 Pál György (1906-1986): Szücs és Márkus divatértesítője, Budapest IV., Petőfi Sándor ucca 18. Art deco reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 24,5x18,5 cm
12012.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
9

Thomé art deco, szív alakú csokoládé reklámos, illusztrált termékcsomagolás és annak ceruzával rajzolt terve, 1930 körül. Termékcsomagolás kartonra kasírozva, kissé sérült. Terv: Ceruza, papír, vágott, kissé sérült Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. 18x18 cm és 28,5x13,5
12013.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Floris pastilles de chocolat, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás vázlat (terv), 1928. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Galambos Margit grafikája, karton bal felső sarkában autográf feliratával és datálásával ("Vázlat 1928 X"). Hártyapapírral védve. 14x20 cm
12014.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
10

Stühmer bonbon reklámterv, 1925-35 körül. Akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Törésnyomokkal. 9,5x26 cm
12015.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Thomé bonbons de chocolat, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Tempera, ceruza, papír.Kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Karton sérült, mű ép. 10,5x15,5 és 2x20,5 cm
12016.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Túri-Polgár István (1884-1980): "Aladdin Melegít Süt Főz", art-deco látványterv, vegyes technika, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 20x22 cm
12017.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

cca 1940 Káldor László (1905-1963): Magyar Divatcsarnok élelmiszer osztály prospektus, "Az olcsó és jó ebéd titka!", 4 sztl. lev.
12018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

5 db klf számolócédula / counting slips
12019.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft