cca 1930 Puljer Influment cukorka köhögés és rekedtség ellen, art deco plakát, karton, jó állapotban, szerepelt egy példány az art deco kiállításon, 33,5×23,5 cm
cca 1930 Pistyan, Das Rheumabad der Welt. Képes ismertető füzet német nyelven, sok városképpel, életképpel. Pöstyénfürdő / Picture booklet with many photos and commercials 30 cm
cca 1930 Gottschlig likőr reklám plakát terv, akvarell, papír, 39x26 cm, Galambos Margit (?-?) jelzett munkája + hozzá az elkészült plakát (kis szakadással) 60x90 cm + 3 számolócédula
Bertalan Rózsa (1900-1987): Zwack Likőrgyár (reklám vagy plakátterv). Akvarell, papír, jelzett, lap alján apró sérüléssel. Üvegezett fa keretben. 19,5x27 cm
1910-20 körűl, Kiváló minőségű barack pálinka ,,fütyülős" védjeggyel, Zwack és Társai, Budapest. Eredeti címkével. Korának megfelelő állapotban, m: 21,5 cm