Beck András (1911-1985): Bartók Béla büszt. Alumínium, fa talapzaton. Jelzés nélkül. m: 17 cm. Reprodukált: Szabad művészet, 1948 Október, II. évfolyam, 10. szám. 305. oldal "Bartók mellszobrát készíttette el a kultuszminisztérium művészeti főosztálya, sokszorosittatta és olcsó áron adja át a nagyközönségnek. A szobor a Bartók Béla Nemzetközi Versenyre háromféle kivitelben készül el: bronzban, alu...
Medgyessy Ferenc: Indus nő. Terrakotta, Jelzett, Reprodukálva a Medgyessy monográfiában 207, oldalon. Korának megfelelő állapotban. m: 26 cm + Könyv: László Gyula: Medgyessy Ferenc. A katalógust és az irodalomjegyzéket összeáll.: Sz. Kürti Katalin. Bp.,1981,Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.