12280.
39. Lezárult nagyaukció
Térképek
30 000 Ft
20
1897 Magyarország kézi atlasza. 75 térkép. Tervezte: Gönczy Pál. Szövegét írta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., [1897], Pallas, 21 p. + 75 t. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, a szennylapokon sérülésekkel, a térképek jó állapotban.