11445.
39. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
30 000 Ft
1914-1921 "A világháború első sebesült tisztjeinek ajándéka Etuskának" emlékfüzet: benne Beregi Oszkár (1876-1965) színész, Blaha Lujza (1850-1926) színésznő aláírásaival. + J. G. Pedlow kapitány, az amerikai Vöröskereszt-misszió vezetőjének saját kezű soraival és aláírásával, valamint őt ábrázoló fotólapja (13x9 cm), a hátoldalán saját kezű soraival és aláírásával. Aranyozott egészvászon-kötésű füzetben, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.