11482.
39. Lezárult nagyaukció
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
1956 'Thuróczy Zsolt 1956': 'Háborús élményeim'. Egy gyerek későbbi feljegyzései az 1956. októberi eseményekről,(akkor volt 10 éves,) 5 levélen 9 és fél beírt oldal, az utolsó lapon kézzel rajzolt címerrel, a jegyzettömbben hátul 1957-es rajzfilm figura rajzokkal, közte Walt Disney-s is, 3 levélen. A jegyzettömb többi része üres. Egészvászon-kötésben, foltos, kopott borítóval.