Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 5
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675000
14500
39
30000
Music, Musical notes, Instruments
cca 1972 Iráni kiadású "Let it Be" Beatles lemez / Iranian issued Beatles LP 2726850
14501
39
1855 Magyar népdalok egyetemes gyűjteménye. harmadik füzet. Pest, 1855. 10p. Rézmetszetű kottákkal és versekkel. 2726809
14502
39
Mátray Gábor: Magyar népdalok egyetemes gyűjteménye. harmadik füzet. Pest, 1858. Schwerzig 142p. Rézmetszetű kottákkal. 2721648
14503
39
cca 1920-1930 Dr. Kiss Angyal Ernő-Dr. Szakáts László: Erdélyi dal. Ott, ahol zúg az a négy folyó. Dr. Kiss Angyal Ernő zenéje és Dr. Szakáts László verse. A címlap grafikáját Vydai Brenner Nándor (1903-1949) készítette, színes linómetszet. Kotta. Bp., Toborzó Zeneműkiadó, (Tóth O. László Litográfia-ny.), 4 p. VIII. kiadás. Hajtásnyommal 2714303
14504
39
Falk Géza: Zenei kis lexikon. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1938, Bárd Ferenc és Fia (Klein Jenő-ny.), 184 p. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft