Arany (Au/14k) kapcsos tenyésztett gyöngy nyaklánc. gyönyörű nagyméretű, kerek gyöngyökkel. Jelzett. Igazi kuriózum! gyöngyök mérete: cca. d: 10-11 mm / Gold and cultured pearl necklace with large round pearls. Marked, beautiful piece
14K arany (Au) karperec, 5 db brillel cca ct jelzett, mesterjegyes br: 12,9 g d: 6 cm / 14Ct gold bracelet with 5 diamonds ( ca...ct) hallmarked, gr: 12,9 g, d: 6 cm
Ezüst (Ag) antik függő, tűziaranyozással, zománcozással, drágakövekkel, barokk gyöngyökkel ékítve. Jelzés nélkül. Korának megfelelő állapotban. Bruttó: 36g. h: 54 cm / Antique silver pendant gold plated, with enamel and precious gemsm baroque pearls. Without mark.
Ezüst (Ag) antik ötvös ékszergarnitúra. Gránátokkal és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, bruttó: 51 g. (nyaklánc h: 46 cm, karkötő h: 18 cm, gyűrű m: 53, fülbevaló h: 4 cm) Korának megfelelő állapotban. / Antique silver jewellery set. With garnet stones, baroque pearls, without mark
Ezüst (Ag) Szamovár készlet (szamovár, teáskanna, kávéskanna, cukortartó), jelzett, XIX. sz vége, magyar. nettó: 3719g / Samovar set. Hungarian end of 19th century, hallmarked. Nett 3719 g