19012.
39. Lezárult nagyaukció
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
280 000 Ft
725,39 EUR, 800,00 USD
Ezüst (Ag) Jugendstil bortartó. Lecsavarható, bajonettzáras kerek bortartón barázdált díszítésű füles palack, oldalán rozettákban végződő csigavonalas füllel. Peremein reliefszerűen körbefutó, vésett lándzsaleveles díszítmény. Jelzett: Bréma, 800-as fémfinomsági jellel, valamint 34905-ös beütött formaszámmal és L. Werner mesterjegyével. Német, 1900 körül, Koch & Bergfeld ezüstgyára. M.: 30 cm, nettó: 933 g. / Art nouveau wine flask. Openable bayonet-lock holder, richly decorated. Bremen, Germany, ca 1900. Koch & Bergfeld Silver Factory. 30 cm, 933 g