30147.
39. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
15 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "A Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETR CARD PÁZMÁNY FVND VNIV - HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (80mm) T:1- patina, ph, kis ü. / Hungary 1935. "For the 300th Anniversary of founding of the Péter Pázmány University" two-sided bronze commemorative medallion, with "LUDVIG BUDAPEST" maker's mark on the edge. Sign.:Lajos Berán (80mm) C:AU patina, edge error, small ding