30156.
39. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
6 000 Ft
Képíró Zoltán (1944-1981) 1978. "AZ MSZMP KB. Párttörténeti Intézete 1948-78 / Lenin,Engels,Marx" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1- patina, egyik oldalán két kis ráragasztott papír / Hungary 1978. "Institute of Party History of the Hungarian Socialist Workers' Party 1948-78 / Lenin,Engels,Marx". Two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Zoltán Képíró (98mm) C:AU patina, two small pieces of paper glued on one side