1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói tokban T:1- / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring, in award case C:AU
NMK.: 223.