Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Császári és királyi postai dolgozók a harcosokért 1914" aranyozott bronz jelvény. Szign.: F. LODER (30x18mm) T:2 kopott aranyozás / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.K. POSTBEAMTEN U. BEAMTINNEN F. UNSERE KRIEGER" gilt bronze badge. Sign.: F. LODER (42x26mm) C:XF worn gilding