Militária

Tételek száma: 149

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztjének csillaga, kardokkal" zománcozott miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (19mm) T:1- / Hungary 1939. "Star of the Hungarian Order of Merit, Grand Cross with Swords" enamelled buttonhole badge with "BERÁN N BPEST" maker's mark on backside (19mm) C:AU
30454.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

~1939-1943. A Magyar Királyi Honvéd Légierő "Puma" század/vadászosztály jelvénye, zománcozott bronz gomblyukjelvény "Berán N Budapest Döbrentei u. 2." gyártói jelzéssel (17mm) T:1- / Hungary ~1939-1943. Enamelled bronze buttonhole badge of the Royal Hungarian Air Force "Puma" Squadron/Fighter Wing, with "Berán N Budapest Döbrentei u. 2." maker's mark (17mm) C:AU Sallay 154/a.
30456.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

~1939-1943. A Magyar Királyi Honvéd Légierő "Puma" század/vadászosztály jelvénye, zománcozott bronz gomblyukjelvény "Morzsányi Budapest Eskü út 5." gyártói jelzéssel (20mm) T:1- / Hungary ~1939-1943. Enamelled bronze buttonhole badge of the Royal Hungarian Air Force "Puma" Squadron/Fighter Wing, with "Morzsányi Budapest Eskü út 5." maker's mark (20mm) C:AU
30457.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

~1940. "Hiradólevente jelvény" zománcozott bronz gomblyukjelvény változat, részben olvasható, utólag karcolással kiegészített "[G]ÁL [NA]P U [6]" gyártói jelzéssel (21x16mm) T:2 zománchibák / Hungary ~1940. "Levente qualification badge for signal troops" enamelled bronze buttonhole badge variant, partially readable, later amended with etching "[G]ÁL [NA]P U [6]" maker's mark (21x16mm) C:XF enamel errors Sallay 195.variant
30458.

~1940. "Hiradólevente jelvény" zománcozott bronz gomblyukjelvény változat, részben olvasható, utólag karcolással kiegészített "[G]ÁL [NA]P U [6]" gyártói jelzéssel (21x16mm) T:2 zománchibák / Hungary ~1940. "Levente qualification badge for signal troops" enamelled bronze buttonhole badge variant, partially readable, later amended with etching "[G]ÁL [NA]P U [6]" maker's mark (21x16mm) C:XF enamel ...

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

~1940. "Nagy Honvéd Sportügyességi Jelvény" préselt, ezüstözött bronz jelvény (51x34mm) T:2,2- kopott ezüstözés / Hungary ~1940. "Large Sports Qualification Badge" silver plated bronze badge (51x34mm) C:XF,VF worn silvering
30459.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

1942-1944. "Páncélgépágyús jelvény" bronz gyorsfegyvernem csapatnemjelvénye (30x90mm) T:2 / Hungary 1944. "Anti-Aircraft Gun Crew Badge" bronze Troop Badge of the Rapid Deployment Troops (30x90mm) C:XF Sallay 89/a.
30463.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

1942-1944. "Páncéltörő ágyús jelvény" bronz gyorsfegyvernem csapatnemjelvénye (32x72mm) T:2 / Hungary 1944. "Anti-Tank Gun Crew Badge" bronze Troop Badge of the Rapid Deployment Troops (30x90mm) C:XF Sallay 91.
30464.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
336,79
371,43

1944. "Bronz Polgári Honvédelmi Érdemkereszt" bronzozott hadifém kitüntetés mellszalagon, eredeti, kissé sérült tokban T:1-,2 patina, kopott bronzozás /  Hungary 1944. "Bronze Civil Home Defence Cross" bronzed war metal decoration with ribbon, in orignal, slightly damaged case C:AU,XF patina, worn bronzing NMK 478.
30465.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

1944. "Páncélromboló jelvény II. fokozata" Al kitüntetés (62x46mm) T:2,2- korróziónyom / Hungary 1944. "Tank Destruction Badge (for Individuals), 2nd Grade" Al decoration (62x46mm) C:XF,VF corrosion  Sallay 77.
30466.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1944. "Közelharci jelvény II. fokozata" Al kitüntetés (62x46mm) T:2,2- korróziónyom / Hungary 1944. "Close Combat Badge, 2nd Grade" Al decoration (62x46mm) C:XF,VF I és III. fokozathoz lásd: Sallay 78.a és 78/b.
30467.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1944. "Aknafelszedő jelvény II. fokozata" Al kitüntetés (62x46mm) T:2 / Hungary 1944. "Mine Clearing Badge, 2nd Grade" Al decoration (62x46mm) C:XF Sallay 82/a.
30468.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1944. "Harckocsi kilövési jelvény III. fokozata" bronzszínűre eloxált Al kitüntetés (62x46mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1944. "Tank Destruction Badge (for gun Crew Members) 3rd Grade" oxidized to bronze color Al decoration (62x46mm) C:AU,XF edge error II. fokozathoz lásd: Sallay 80.
30469.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft