1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya, negyedszeri adományozás" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:1-,2 / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 305.
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés mellszalagon, viseleti példány(?) T:2- oxidáció / Hungary 1917. "Bronze Medal for Bravery" war metal decoration with ribbon C:VF corrosion NMK: 310.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen, szalagsávval. Szign.: Kautsch T:1- ph. / Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge and service ribbon. Sign.: Kautsch C...
1917. "Tiszti Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés, nyeles ovális füllel, peremen "BRONZ MMA" beütéssel, modern mellszalagon T:2- / Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal for Officiers" contemporary (WWI) cast, gilt bronze decoration, with "BRONZ MMA" marks, with shaft ear on modern ribbon C:VF NMK 296.var
1917-1934. 7db kitüntetés speciális, hagyományőrzői viselési formában (eredeti, de átalakított mellszalagokkal): 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" ezüstözött bronz kitüntetés + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés +...