30232.
39. Lezárult nagyaukció
Sportdíjak és sport emlékérmek
48 000 Ft
124,35 EUR, 137,14 USD
Finnország / Helsinki 1951. "XV. Olimpia / Helsinki 1952" kétoldalas bronz részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (53mm) T:1-,2 patina, szennyeződés / Finland / Helsinki 1951. "XV Olympic Games / Helsinki 1952" two-sided bronze participation medal. Sign.: Kauko Räsänen (53mm) C:AU,XF patina, contamination